Dom

Foshan Rayson Global CO., Ltd

profil firmy

Rayson Global Co., Ltd. to chińsko-amerykańska spółka joint venture, założona w 2007 roku, zlokalizowana w Shishan Town, Foshan High-Tech Zone, zlokalizowana w pobliżu znanych przedsiębiorstw, takich jak Volkswagen, Honda Auto i Chimei Innolux. fabryka znajduje się około 40 minut jazdy samochodem od Międzynarodowe lotnisko Guangzhou Baiyun i hala wystawowa Canton Fair.

 

Nasza siedziba "JINGXIN" rozpoczęła produkcję drutu sprężynowego dla produkcja sprężyn do materacy w 1989 rokudo tej pory Rayson to nie tylko fabryka materacy (15 000 sztuk / miesiąc), ale także jedna z nich największa sprężyna wewnętrzna materaca (60000 sztuk / miesiąc) i Włóknina PP(1800 ton / miesiąc) producentów w Chinach zatrudniających ponad 700 pracowników.

Chiny Foshan Rayson Global CO., Ltd profil firmy 0

 

Ponad 90% naszych produktów jest eksportowanych do Europy, obu Ameryk, Australii i innych części świata.Dostarczamy elementy materacy do Serta, Sealy, Kingkoil, Slumberland i innych znanych międzynarodowych marek materacy.Rayson może produkowaćmaterac ze sprężynami kieszeniowymi, materac ze sprężynami bonnellowymi, materac ze sprężynami ciągłymi, materac z pianki memory, materac piankowy i materac lateksowy itp.

 

Wszystkie nasze serie materacy mogą przejść US CFR1633 i BS7177, dzięki wysokiej jakości produktom i ścisłemu wdrożeniu międzynarodowego standardu jakości ISO9001: 2000, staliśmy się członkiem VIP USA ISPA.

 

Po latach rozwoju stworzyliśmy dojrzałą grupę profesjonalnych techników i dobrze wyszkolonych ekspertów od marketingu.Dzięki najwyższej jakości, konkurencyjnym cenom, terminowości dostaw i dobrym usługom, Rayson stale rozwija się jako konkurencja na rynku.

 

Możemy zaoferować naszym klientom usługę OEM / ODM, wszystkie nasze elementy sprężynowe materaca mogą wytrzymać 10 lat i nie będą miały problemu z ugięciem.

 

Poświęcamy się poprawie jakości Twojego snu i chcielibyśmy zostać Twoim doradcą do spraw snu, dostarczając klientom lepsze materace, mamy nadzieję, że każdy może zyskać lepsze życie!

 

RAYSON-

Wiodący w Chinach producent materacy sprężynowych i piankowych

Chiny Foshan Rayson Global CO., Ltd profil firmy 1

Zobacz więcej O nas
nasza firma

Firma Rayson powstała w 2007 roku, kiedy przetwarzała tylko jedną linię produkcyjną PP Spunbonded o miesięcznej wydajności 300 ton, po latach rozwoju ma teraz 5 linii produkcyjnych o maksymalnej szerokości 3,2 mi może produkować szeroką gamę kolorów zgodnie z wymaganiami klienta. Poza tym gotowe produkty z włókniny PP

takie jak torby na zakupy, pokrowce na garnitur są jednym z naszych głównych produktów,

 

Dbamy o koncepcję naukowego zarządzania produkcją i niskoemisyjności, aby klienci cieszyli się zaufaniem i satysfakcją dzięki wysokiej jakości, stabilnej jakości i entuzjazmowi - wysokiej wydajności po obsłudze, Rayson podąża i rozwija uczciwość, walkę, innowacje, dzielenie się jako nasz tenterprise spiri. Dzięki polityce rynkowej szybkiej sprzedaży i małych zysków będziemy nadal się poruszać i doskonalić.

http://player.youku.com/player.php/sid/XMzI5MzU2NzY0/v.swf

Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
Foshan Rayson Global CO., Ltd
1 2 3 4 5 6 7 8
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : RAYSON

Ilość pracowników : 500~700

Coroczne wyprzedaże : 80000000-100000000

Rok założenia : 2007

pc Export : 90% - 100%

Certifications:: COC

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Foshan Rayson Global CO., Ltd Certyfikaty Chiny Foshan Rayson Global CO., Ltd Certyfikaty Chiny Foshan Rayson Global CO., Ltd Certyfikaty Chiny Foshan Rayson Global CO., Ltd Certyfikaty